Podziękowania dla Prezesa

W dniu 27 września br. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego Rudzica, podczas którego przedstawiono sprawozdanie z działalności Klubu za 2021 rok. Zostało ono jednogłośnie przyjęte. Uczestnicy zebrania udzielili absolutorium kończącemu swoją kadencję Zarządowi i Komisji Rewizyjnej.

Dokonano wyboru władz Klubu na czteroletnią kadencję.

W spotkaniu wziął udział Wójt Gminy Jasienica Pan Janusz Pierzyna, który wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Jasienica Panem Czesławem Machalicą, serdecznie podziękowali odchodzącemu Prezesowi Klubu Panu Rudolfowi Budnemu za wieloletnią pracę na rzecz krzewienia sportowych postaw wśród młodzieży naszej gminy oraz aktywne działania na rzecz naszego Klubu Sportowego. W imieniu Starosty Bielskiego podziękowania przekazał Przewodniczący Rady Powiatu Pan Jan Borowski a w imieniu KS Rudzica Pan Stanisław Adamczyk.

Nowo wybranym władzom KS Rudzica życzymy udanej kadencji oraz wielu sukcesów na polu sportowym i organizacyjnym.

Poniżej załączone podziękowania od Wójta Gminy Jasienica Pana Janusza Pierzyny.