Spotkanie Mikołajkowe KS RUDZICA.

Spotkanie Mikołajkowe KS Rudzica.

W dniu 06.12 2014 r. w sali OSP Rudzica, klub sportowy RUDZICA we współpracy z Radą Sołecką Rudzicy i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jasienicy, zorganizował spotkanie mikołajkowe dla swoich zawodników z drużyn trampkarzy i żaków.

W spotkaniu oprócz dzieci z drużyn piłkarskich, wzięli udział zaproszeni goście, m.in.: wójt gminy Jasienica, księża parafii z Rudzicy, radni gminni i powiatowi, wiceprezes LKS Drzewiarz Jasienica, prezes OSP Rudzica oraz sponsorzy i osoby wspierające działalność klubu.

W czasie spotkania, odbyła się dekoracja medalami zawodników drużyn, które rozegrały turniej mikołajkowy kilka dni wcześniej, zorganizowano gry i zabawy dla dzieci, Mikołaj wręczył upominki wszystkim dzieciom, przeprowadzono loterię z fantami oraz przygotowano słodki poczęstunek dla wszystkich.

Zarząd KS Rudzica, składa serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie naszego spotkania mikołajkowego.

Zarząd KS RUDZICA.

Zdjęcia ze spotkania mikołajkowego przedstawiamy w galerii.